ЯК стати Виконавцем?

img

1. Зарєструватись

Зареєструйтесь на сайті як Виконавець, вірно вказавши всю необхідну інформацію. Після авторизації в розділі Всі завдання оберіть завдання, яке Вас цікавить. Уважно ознайомтесь з деталями. Якщо Вас задовольняють всі умови завдання і вказаний гонорар, натисніть на кнопку "Виконати".

2. Отримати завдання

Система сама надішле завдання, що найбільше підходять Вам, згідно Ваших реєстраційних даних. Із всіх запропонованих завдань, Ви можете погодитись на одне, декілька чи ніяк не відреагувати на пропозиції.
img
img

3. Стати Виконавцем

Після того, як Замовник обрав Вас Виконавцем, Ви можете починати виконанувати завдання. Пам'ятайте, що від якості та оперативності виконання цього завдання залежить Ваша подальша репутація на сайті.

4. Отримати відгук

Отримання відгуків за виконані завданя, являється обовязковою умовою підтвердження виконання завдання Замовником. Всі відгуки завжди відкриті для користувачів сайту. Згідно статистики, саме на відгуки в першу чергу звертають увагу Замовники, перш ніж обрати Виконавця. Сумлінно та якісно виконуючи доручені завдання, Ви легко здобудете не тільки високий рейтинг на сайті, але й гарні відгуки, що закріпить за Вами гарну репутацію та довіру Замовників.
img
Бажаємо успіхів і цікавих завдань!
З повагою, адміністрація сайту Zrobyt.com.ua