Правила користування сервісом

Якщо Ви не згодні з даною Угодою або з окремими його пунктами, Ви можете відмовитися від використання сайту zrobyt.com.ua (далі Сервісу). Ця Угода набуває для Вас чинності з моменту відправлення Вами заповненої реєстраційної форми. Якщо Ви є користувачем Сервісу, це автоматично означає, що Ви згодні з усіма пунктами цієї Угоди.

1. СТАТУС ТА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН УГОДИ

1.1 Сервіс призначений для надання користувачам мережі Інтернет зручного інтерфейсу, що дозволяє встановлювати контакти між Замовниками та Виконавцями для виконання разових проектів або постійної віддаленої роботи.
1.2 Адміністрація Сервісу не бере участі у можливих розбіжностях і суперечках (в т.ч. і судових) між Замовниками та Виконавцями.
1.3 Адміністрація Сервісу не несе відповідальності за якість послуг, що надаються Виконавцями.
1.4 Адміністрація Сервісу залишає за собою безумовне право в односторонньому порядку видаляти з Сервісу будь-яку інформацію, якщо вона не відповідає даній угоді, чинному законодавству або порушує права третіх осіб.
1.5 Адміністрація Сервісу залишає за собою право на свій розсуд відмовити Вам у наданні послуг, за наявності доказів Вашої неправомірної діяльності щодо Сервісу або його користувачів.
1.6 Адміністрація Сервісу має право в будь-який час вносити зміни до цієї Угоди шляхом розміщення на сайті zrobyt.com.ua нової версії у повному обсязі.
1.7 Адміністрація Сервісу має право ознайомитися з особистим листуванням користувача Сервісу у випадках виняткової необхідності.
1.8 Користувачем Сервісу може бути будь-яка особа, що пройшла реєстрацію на Сервісі та зобов'язалась дотримуватись обов'язків цієї Угоди у формі відкритої оферти, та отримало необхідні ідентифікаційні дані для користування Сервісом.
1.9 На Сервісі заборонені замовлення на розробку, пропозиції на продаж:
товарів і послуг, які порушують чинне законодавство, товарів і послуг, які не відповідають цій Угоді, троянських програм, вірусів, програм для злому або несанкціонованого доступу до інформації, а також інших "хакерських" програм, товарів і послуг, що порушують авторські права.
1.10 На Сервісі заборонена публікація:
явної та прихованої реклами сторонніх сайтів, включаючи поширення реферальних посилань, реклами швидкого заробітку, шахрайської інформації, проектів, що явно не відповідають спеціалізації сервісу, проектів, які були завершені ретроспективно і відкриті з метою збільшення рейтингу, проектів, створених з метою залучення до пірамідних схем і MLM, що містить нецензурну лексику, що провокує конфлікти на політичному, релігійному чи національному грунті, що порушує права законних правовласників, нецільової розсилки рекламної інформації в особистих повідомленнях.
1.11 Всі користувачі Сервісу мають право звертати увагу Адміністрації на завдання і профілі користувачів, які не відповідають пунктам 1.9 і 1.10. У разі надходження певної кількості скарг, опубліковане завдання підлягає безумовному блокуванню.
1.12 Всі користувачі Сервісу можуть зареєструвати не більше одного облікового запису Замовника і одного облікового запису Виконавця. Реєстрація декількох облікових записів одного типу заборонена, так само як і передача параметрів входу на сервіс іншим користувачам.
1.13 Заборонена передача облікових записів третім особам. Один обліковий запис належить одній особі.
1.14 Заборонена купівля та продаж облікових записів.
1.15 Всі користувачі Сервісу зобов'язані сумлінно виконувати взяті на себе зобов'язання як перед адміністрацією Сервісу, так і перед своїми контрагентами (у разі укладення з останніми угод).
1.16 Заборонена нецільова реклама наданих послуг.
1.17 Заборонена публікація завдань з явно демпінговим бюджетом або проектів, оплатою в яких є тільки відгук.
1.18 Заборонене використання інструментів для масової розсилки особистих повідомлень або автоматичного додавання відгуків на завдання.

2. РОЗРАХУНКИ ЗА ВИКОРИСТАННЯ СЕРВІСУ

2.1 Використання Сервісу є безкоштовним, доступ до Сервісу надається всім зацікавленим сторонам в рівній мірі.
2.2 Адміністрація Сервісу має право на свій розсуд вводити і змінювати плату за ті чи інші послуги Сервісу, про що користувачі сервісу будуть попередньо повідомлені.
2.3 Розрахунки за платні послуги здійснюються в гривнях.

3. ВІДСУТНІСТЬ ГАРАНТІЙ З БОКУ АДМІНІСТРАЦІЇ СЕРВІСУ

3.1 Сервіс надає у Ваше користування послуги в тому вигляді, в якому вони існують на даний момент і без жодних гарантій.
3.2 Адміністрація Сервісу не гарантує постійний або безумовний доступ до надаваних Сервісом послуг. Функціонування сервісу може порушуватися діями непереборних сил та інших факторів, запобігання або подолання яких виходить за межі можливостей адміністрації Сервісу.
3.3 Адміністрація Сервісу залишає за собою право:
видалити користувача з бази даних сервісу (можливо з подальшим відмовою в повторній реєстрації), видалити опубліковані користувачем матеріали (проекти, ставки на проект, коментарі, профілі користувача, а також інший опублікований зареєстрованим користувачем контент), що порушують цю Угоду без попереднього повідомлення користувача, видалити користувача з бази даних сервісу в разі надання свідомо неправдивих даних, які можуть ввести в оману інших користувачів Сервісу, заблокувати користувача у разі реєстрації декількох облікових записів з метою підвищення рейтингу, відмовити у видаленні профілю користувача при наявності негативних відгуків.
3.4 Адміністрація не розголошує персональні дані користувачів Сервісу, за винятком запитів офіційних органів влади.