Безпека та захист конфіденційності

img
Наша мета - забезпечити захист і відповідальне виконання ваших завдань. Для цього ми керуємось трьома основними правилами: конфіденційність, верифікація Виконавців, відгуки та рейтинг.

конфіденційність

img
Всі персональні дані, які ми отримуємо від Вас надійно зберігаються в Базі данних сайту і не передаються третім особам. Для Вашого особистого контролю власних персональних даних ми надали Вам можливість приховувати контактні дані в налаштуваннях Особистого кабінету та змінювати у будь-який час за Вашим власним бажанням.

Верифікація виконавців

img
Щоб стати виконавцем Zrobyt.com.ua, необхідно вказати свої персональні дані, дані довірених осіб, підтвердити контакти (телефон, e-mail, аккаунти в соц. мережах), пройти онлайн-тестування та співбесіду по телефону з фахівцем сервісу. Після цього приймається рішення про присвоєння статусу Виконавця або відмову. Вибірково ми просимо деяких Виконавців підтвердити паспортні дані.

Відгуки і рейтинг

img
Zrobyt.com.ua показує реальні відгуки Замовників про кожного Виконавця. Це допоможе під час пошуку Виконавця для завдання обрати для роботи найвідповідальніших людей. Високий рівень рейтингу Виконавця свідчить про велику кількість якісно виконаних завдань. Рейтинг на сайті враховує лише оцінки Замовників, які були виставлені після виконання завдань, що свідчить про прозорість і чесність складання рейтингу кожного Виконавця.