Zrobyt.com.ua - це сервіс, що:
- надає можливість швидко і безпечно знаходити надійних Виконавців для вирішення будь-яких завдань. Досить розмістити своє завдання на сервісі. Буквально за мить, ви отримаєте пропозиції від Виконавців, які готові виконати ваше завдання.
- гарантує якість виконавців, що пройшли спеціальну перевірку адміністрацією сервісу. Переконайтеся в тому, що наш сервіс надійний і безпечний.
- працює по всій Україні. Ми надаємо можливість доручати завдання в будь-якому місці нашої країни.
Власник Інтернет Сайту zrobyt.com.ua (далі - Сайту), в особі Адміністрації Сайту (далі - Сторона, що отримує), приймає на себе зобов'язання щодо захисту конфіденційної інформації та персональних даних Замовника і Виконавця (далі - Сторони).
ВИЗНАЧЕННЯ ПОНЯТЬ
Сторона, що передає - Замовник і Виконавець, які володіють конфіденційною інформацією і персональними даними, які передаються ними Адміністрації Сайту при реєстрації і використанні Сервісу.
Сторона, що отримує - Адміністрація, яка отримує конфіденційну інформацію та персональні дані при наданні послуг Замовника і Виконавця.
Конфіденційна інформація - не є загальнодоступною інформацією, яка розголошується Стороною, що передае, Стороні, що отримує. Така інформація може позначатися міткою «конфіденційно», але може такої мітки і не мати, однак за змістом своїм повинна
Персональні дані - відомості чи сукупність відомостей про Сторону, що передає, за допомогою яких така Сторона може бути ідентифікована.
Категоріями Персональних даних Сторін в рамках наданого Сервісу є:
- прізвище ім'я по батькові.
- адреса електронної пошти.
- дата народження.
- місце проживання.
- номер телефону,
- а також інші дані, за допомогою яких можна ідентифікувати їх власника.

1. Загальні положення

1.1 Метою отримання та обробки Стороною, що отримує, конфіденційної інформації та персональних даних є: надання Стороні, що передає, доступу до можливостей Сервісу, інформації і матеріалів, розміщених на сайті. Організація комунікації між Сторонами.
Забезпечення успішної реалізації предмету Договору на виконання робіт / надання послуг, що укладається між Замовниками та Виконавцями з використанням Сервісу.

2. ПОВІДОМЛЕННЯ

2.1 Відвідувачі Сайту, що не реєструють обліковий запис проінформовані і згодні з тим, що Сторона, що отримує, має право збирати про таких відвідувачів певну інформацію, в т.ч. URL і IP-адреси і т.д., які були переглянуті під час відвідування. Ця інформація використовується виключно для внутрішніх цілей і служить для поліпшення роботи Сервісу.
2.2 Сторона, що отримує, обробляє тільки ту конфіденційну інформацію та персональні дані, які необхідні для забезпечення якості послуг, що надаються і не використовує таку інформацію для інших цілей без згоди Сторони, що передає.
2.3 Сторона, що отримує, зберігає конфіденційну інформацію та персональні дані до тих пір, поки це необхідно для обумовлених цілей відповідно до чинного законодавства.
2.4 Стороні, що передає, надається безперешкодний доступ до конфіденційної інформації та персональних даних, що їм належать.
2.5 Сторона, що отримує, не передає конфіденційну інформацію та персональні дані третім особам без згоди власників такої інформації, за винятком випадків, передбачених законом.

3. ЗОБОВ'ЯЗАННЯ

3.1 Сторона, що передає, зобов'язується надати тільки достовірну і повну інформацію.
3.2 Сторона, що отримує зобов'язується:
використовувати конфіденційну інформацію та персональні дані виключно з метою забезпечення працездатності Сервісу. не розголошувати конфіденційну інформацію третім особам за винятком випадків, передбачених законом. не використовувати конфіденційну інформацію та персональні дані в інтересах, що суперечать цілям, зазначеним у п. 1.1 Політики конфіденційності. максимально обмежити кількість працівників та інших осіб, які мають доступ до конфіденційної інформації і персональних даних, забезпечивши при цьому отримання від них письмових зобов'язань про нерозголошення і невикористання конфіденційної інформації та персональних даних. негайно повідомити Сторону, що передає, про виявлені факти несанкціонованого використання або розкриття конфіденційної інформації та персональних даних, та вжити усіх необхідних заходів для попередження подальшого несанкціонованого використання або розкриття такої інформації. на вимогу Сторони, що передає, знищити отриману конфіденційну інформацію та персональні дані.

4. ЗАКЛЮЧНІ ПОЛОЖЕННЯ

4.1 База Користувачів Сайту формується Адміністрацією виключно для внутрішнього використання. Адміністрація вживає необхідних заходів програмного і технічного характеру для її захисту, проте не несе відповідальності у випадку, якщо Бази користувачів стали доступні третім особам внаслідок здійснення протиправних дій.
4.2 При видаленні аккаунта Стороною, що передає, персональні дані такої сторони негайно видаляються, якщо Сторона, що передає, раніше не була викрита в шахрайстві на Сайті і звернулася з відповідним проханням до Отримувальної сторони за електронною поштою: support@zrobyt.com.ua
4.3 Щоб отримати доступ до інформації, задати питання про нашу політику конфіденційності або подати скаргу, зв'яжіться з нами електронною поштою: support@zrobyt.com.ua
Наші переваги над іншими сервісами
img Робота в будь-яких містах України
img Карта із координатами виконавців
img        Адаптивність для роботи на смартфонах і планшетах
img Детальні відгуки з можливістю публікації фото
img     Спеціалізована розсилка завдань відповідним виконавцям
img Багатомовність для охоплення аудиторії іноземців в Україні