Часті запитання

1. Яка вартість користування сервісом Zrobyt.com.ua?

Перші пів року користування сервісом безкоштовні! Потім Ви обираєте один з наступних тарифів. Система тарифів оптимально розрахована на різну завантаженість Виконавців.

2. При реєстрації я повинен вказати свій номер телефону та адресу E-mail, чи не буде приходити на нього спам?

Введений вами E-mail буде використаний виключно в рамках сервісу (для відновлення пароля, активації облікового запису та отримання повідомлень сервісу). Зазначені Вами публічні контактні дані будуть доступні тільки зареєстрованим користувачам сервісу. Ваш E-mail, а також будь-яка інша контактна інформація, за жодних обставин не будуть передані третім особам або використані для нецільових поштових розсилок.

3. Я - замовник, і мені сподобалося портфоліо Виконавця. Я б хотів доручити проект саме йому, чи можу я це зробити?

Ви самостійно можете обрати Виконавця, натиснувши кнопку “Доручити завдання” та обравши в діалоговому вікні одне із відкритих Вами завдань.

4. У мене є чудова ідея щодо поліпшення сервісу, чи зможете ви її реалізувати ?

Безумовно, ми дуже раді Вашим ідеям , адже сервіс робиться для Вас ! Ви можете запропонувати свою ідею, надіславши її на нашу пошту info@zrobyt.com.ua, якщо іншим користувачам вона сподобається, вона обов'язково буде втілена в життя.

5. Я помилково зареєструвався як Замовник , але я Виконавець. Що робити?

В даному випадку вам потрібно зареєструвати новий профіль як Виконавець. В майбутньому, ви зможете працювати і як Замовник, і як Виконавець. Якщо профіль Замовника Вам не потрібний, видаліть його в Особистому кабінеті. Після підтвердження видалення Вашого профілю адміністрацією сайту, всі Ваші дані зникнуть із сайту.

6. Як створити завдання на сайті zrobyt.com.ua?

Для цього вам необхідно зареєструватись як Замовник і після авторизації натиснути кнопку “Створити завдання”, що знаходиться в ”шапці” сайту.

7. Чи можна видалити негативні відгуки з мого профілю?

Ні, не можна. Всі відгуки, обов’язково залишаються відкритими для інших користувачів. Якщо відгук дійсно не відповідає виконаній роботі, ви можете звернутись до адміністрації сайту, та за умови надання матеріалів, що підтверджують якісне виконання завдання, невірний відгук буде видалений адміністрацією сайту, і про це буде попереджено Замовника.

8. Як підраховується мій рейтинг на сервісі?

Рейтинг - це середнє арифметичне всіх оцінок, які виставляють Замовники, залишаючи відгук про кожне виконане вами завдання.