Про Нас

img Наша мета

Полегшувати вам життя, економити час та дати можливість заробити іншим. Як ми цього досягнемо? Все просто - ми створили місце зустрічі Замовників і Виконавців будь-яких завдань. Достатньо просто зареєструватись як Замовник, описати, що вам потрібно зробити і обрати найкращого Виконавця на основі справжніх відгуків. В результаті, ви економите власний час і кошти, адже можете обрати Виконавця, який запропонує найменшу ціну. А ваш власний час може коштувати набагто дорожче.

Більше не потрібно витрачати час на пошуки когось, хто вам допоможе по господарству, догляне за дітьми, купить та привезе товари чи вивезе будівельне сміття, зробить ремонт в квартирі, відремонтує кран чи напише для вас сайт. Список можна продовжувати, подивіться на всі категорії завдань що у нас є!

img Ми перевіряємо кожного зареєстрованого користувача

Обов’язкова співбесіда по телефону чи скайпу, звірка реєстраційних даних та перевірка аккаунтів в соц. мережах - обов’язкові умови отримання статусу Виконавця.

Ми високо цінуємо власну репутацію, тому ви можете бути спокійні - ваше замовлення буде доручено надійному Виконавцю.

img ХТО МИ?
Семчук Андрій – засновник, автор ідеї.
imgЯ народився в місті Івано - Франківськ. Протягом останніх десяти років працював на різних позиціях в сфері ІТ технологій та комп’ютерних мереж, перш ніж наважився створити цей сайт. Ідея прийшла як грім серед ясного неба. Детально продумана структура сайту та функціонал зовсім скоро стали зручним он-лайн сервісом. Сподіваюсь, що цей сайт значно полегшить вам життя та дасть змогу заробити іншим. А я, в свою чергу, буду пильно стежити за його розвитком та доповнювати новими ідеями.img
Art-KOS - web-студія, команда розробників.
imgПерейнявшись цікавою ідеєю Андрія, ми захопились цим проектом. Головною метою, було чітко реалізувати весь задуманий функціонал, зробити сайт зручним і доступним для будь-якого користувача. Для цього ми використовували новітні технології розробки інтерент-ресурсів. А те, наскільки нам це вдалось - ви зможете особисто оцінити, зареєструвавшись на сайті. Після запуску проекту, ми не припинили роботу, а постійно працюємо над його удосконаленням і новими цікавими рішеннями. img